-
Chémia +-
-
Cibuľa, Česnak , Sadenice +-
-
Cibuľoviny kvety +-
-
Alcea
-
Anemone/Sasanka +-
-
Astilba
-
Begonia +-
-
Calla
-
Canna +-
-
Crocus/Krokusy +-
-
Dahlia +-
-
Dicentra
-
Echinacea
-
Freesia Double
-
Fritillaria/Korunkovky
-
Gipsophilla
-
Gladiolus
-
Gloxínia
-
Helleborus/ Čemerica
-
Hemerocallis / Denivka
-
Hosta
-
Hyacinth / Hyacint
-
Incarvillea
-
Iris/Kosatec
-
Kniphofia
-
Liatris
-
Lupin
-
Muscari
-
Narcissus / Narcisy
-
Paeonia
-
Phlox
-
Phlox Pots
-
Platycodon
-
Pots Paeonia
-
Primula
-
Pulsatilla
-
Ranunculus/Iskernik
-
Tigridia
-
Tulips / Tulipan +-
-
-
Dekorácie a Umelé kvety +-
-
Dekoratívne záhradné rastliny +-
-
Hnojivá +-
-
Izbové kvety +-
-
Kvetinače
-
Ľalie +-
-
Plyšové hračky
-
Ruže +-
-
Semienka +-
-
Byliny

Petržlen je jednoročná bylina, je cenená pre svoju unikátnu kombináciu vitamínov a stopových prvkov. Po mnoho rokov sa petržlen používa na liečbu stavov, ako je vysoký krvný tlak, alergie a zápalové ochorenia [1].
Použitie petržlenu pri varení je skvelý spôsob, ako zvýrazniť chuť a vzhľad jedla bez pridania extra sodíka alebo soli do jedla. Petržlen je dobrý aj na kosti a imunitný systém. Má vysoký obsah stopových prvkov, ktorý je mimoriadne potrebný pri nedostatku vápnika, zinku, fosforu, železa či horčíka. V týchto prípadoch je potrebné zaviesť používanie petržlenu do vašej každodennej stravy.
Pestovanie petržlenu: výsev semien na otvorenom priestranstve - pred zimou (od druhej polovice októbra) alebo na jar (od druhej polovice apríla) a potom každé dva týždne až do konca júla dopravníkovým spôsobom. Osvetlenie: jasné slnečné svetlo. Pôda: ľahká, sypká, úrodná, nie veľmi mokrá, piesčitá alebo hlinitá, s pH 6,5-7,0. Polievanie: skoro ráno alebo po západe slnka. Koreňová petržlenová vňať sa počas vegetačného obdobia zalieva 2 krát, listová petržlenová vňať - oveľa častejšie. Vrchný obväz: dusíkaté hnojivá pre petržlenovú vňať sa aplikujú 2-krát za sezónu, koreňové odrody na začiatku rastu sa kŕmia plným minerálnym hnojivom av auguste iba draslík-fosfor.